مشاهده تصاوير پكس

نوبت دهی اینترنتی

لينك هاي مفيد
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به همراه جمعی از مسئولان معاونت بهداشت و درمان بنیاد، ضمن بازدید از تجهیزات مرکز تصویربرداری شاهد این مرکز را افتتاح کرد.

به گزارش «ایثار»، حجت الاسلام و المسلمین شهیدی صبح امروز، سه شنبه 21 بهمن ماه 93 در مراسم افتتاح مرکز تصویربرداری شاهد واقع در بیمارستان شهید مصطفی خمینی با تبریک یوم الله 22 بهمن از زحمات مدیران و مسئولان این مرکز تشکر کرد و گفت: در مدتی که به بنیاد شهید و امور ایثارگران آمده ام از روند خدمات رسانی بیمارستان های بنیاد راضی بوده ام چراکه شکایتی از آن ها نداشته ایم و این نشان می دهد سطح رضایت ایثارگران بسیار بالاست.
معاون رییس جمهور در رابطه با رویکرد نوسازی بیمارستان های بنیاد، ادامه داد: در یک سال و نیم قبل دقت نظر زیادی روی بیمارستان های ساسان، خاتم الانبیا(ص) و شهید مصطفی خمینی داشتیم و به تجهیز آن ها؛ چه در بخش نوسازی ساختمانی و چه در بخش تجهیزات پزشکی اقدام کرده ایم که افتتاح مرکز تصویربرداری شاهد از جمله این برنامه ها است.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن بیان این مطلب که دغدغه اصلی بنیاد در طول یک سال و نیم قبل نوسازی ساختمان قدیمی بیمارستان های ساسان و خاتم الانبیا(ص) بوده است، افزود: نمی گویم تجهیزاتی که در بیمارستان های بنیاد به کار گرفته می شود، بهترین تجهیزات است اما ما همواره درصدد ارتقای آن ها بوده ایم و این مساله باعث خوشحالی ماست.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین درمورد موقعیت بیمارستان های بنیاد و طرح سلامت، گفت: پیش از این بحث مطرح شده بود که بیمارستان های بنیاد که خصوصی هستند زیر نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بروند اما به دلیل بار مالی این پیشنها رد شد ولیکن درمان ایثارگران و خانواده های شاهد در این بیمارستان ها رایگان است.

Template Design:Dima Group