مشاهده تصاوير پكس

نوبت دهی اینترنتی

لينك هاي مفيد
پنجمین نمایشگاه بین‌المللی «تجهیزات توان‌بخشی، معلولین، جانبازان، سالمندان و صنایع پزشکی وابسته»، روز سه‌شنبه 9 مهرماه، هم‌زمان با روز جهانی در بوستان گفت‌وگو افتتاح شد.
بنیاد شهید و امور ایثارگران برای پنجمین سال متوالی با دایر کردن غرفه‌های تخصصی مرتبط با جانبازان نخاعی و تجهیزات پزشکی در این نمایشگاه حضوری فعال دارد و محصولات ارائه‌شده شرکت متد و محصولات آموزشی و تصویری اداره کل امور تخصصی و گروه‌های ویژه مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفته است.
 
حضور فعال غرفه‌های شرکت متد، انجمن جانبازان نخاعی و اداره کل امور تخصصی و گروه‌های ویژه بنیاد
 عبدالرضا عباسپور معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در این نمایشگاه و بازدید از غرفه‌ها، بابیان اینکه این نمایشگاه با استقبال تولیدکنندگان داخلی تجهیزات پزشکی مواجه شده است اظهار داشت: شرکت متد، انجمن جانبازان نخاعی و اداره کل امور تخصصی و گروه‌های ویژه بنیاد ازجمله زیرمجموعه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران هستند که در این دوره از نمایشگاه به عرضه محصولات خود پرداختند.
وی افزود: در این نمایشگاه سعی شده که جانبازان و معلولین به سمت خرید تجهیزات پزشکی داخلی جذب شوند، تولیدکنندگان نیز به سمت ساخت تجهیزاتی رفته‌اند که نیاز ایثارگران و معلولین را تأمین کند تا ان شاءلله در آینده‌ای نزدیک با خرید تجهیزات پزشکی تولید داخلی به خودکفایی برسیم.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران در تلاش است با همکاری سازندگان ایرانی و افرادی که درگذشته در این زمینه فعالیت داشتند برخی مشکلات را مرتفع کنند.

استقبال مراجعین از قطعات یدکی ویلچیر شرکت متد
صابر خرسندی مدیر بازرگانی شرکت متد، بابیان این‌که در نمایشگاه سال جاری، این شرکت طیف کامل تجهیزات توان‌بخشی را ارائه می‌دهد گفت: پروتز، اروتز، ویلچیر، تسهیل‌کننده ویلچیر، قطعات یدکی ویلچیر، کتاب‌های آموزشی برای معلولین و جانبازان و ... ازجمله محصولات این شرکت است.
وی افزود: استقبال مراجعین تاکنون نسبت به سال گذشته بیشتر بوده است به‌ویژه قطعات یدکی ویلچیر که با استفاده از پرینتر سه‌بعدی ساخته‌شده بسیار موردتوجه قرارگرفته است، در کل محصولات این شرکت یک‌هفتم قیمت بازار نسبت به نمونه مشابه است.

Template Design:Dima Group